Webová prezentace společnosti Transform a.s. Výpočet plotových polí a sloupků

Kompostér 120 x 120 x 94 cm, S

Více pohledů

Délka: 1,2 metru
Barva: S-šedá
Rozměry: 1200x1200x940
Tvar hlavy: Ne
Ks v balení: Ne
Hmotnost: 90
Číslo výrobku: 99821

Dostupnost:  skladem
Cena s DPH: 
2 590,00 Kč
Add Items to Cart

Kompostéry z odolného a bezúdržbového materiálu jsou užitečným pomocníkem, díky kterému se zbavíte starostí s odpady ze zahrady ale i kuchyně. Kompostéry ze zbytků zeleniny a ovoce a dalších přírodních odpadů vytvoří kvalitní plnohodnotný humus, který můžete využít ke hnojení stromů, květin a dalších rostlin. Kompostér umístěte nejlépe do rohu zahrady, kde bude v polostínu. Aby kompost správně zrál, je nežádoucí vystavení celodenímu slunečnímu svitu. Oproti tomu je žádoucí přímý kontakt kompostu se zemí. Nakládejte chytře s přírodním odpadem! Výroba vlastního kompostu navíc šetří životní prostředí a Vaše peníze. Dobrý kompostér by neměl chybět v žádné zahradě.

Jednoduchá montáž i demontáž, žádné šrouby, žádné vrtání. Stavebnice kompostéru obsahuje 20ks samostatných prken 130x30mm v délce 1,2m. Výšku kompostéru možno upravovat přidáním či odebráním jednotlivých prken. Montážní pokyny naleznete zde.

Máte už kompostér zaplněný a potřebujete ho rozšířit, poškodilo se Vám některé prkno kompostéru! Není problém, tato prkna pro kompostér je možno objednat i samostatně.  • garantovaná záruka na funkčnost kompostéru je 15let

  • jednoduchá montáž na principu stavebnice

  • nepostradatelný pomocník na Vaší zahradě

  • odolnost proti přírodním vlivům, bezúdržbový